Jeugd | van 12-18 jaar
Praktisch
- Sporthal De Slag, Hoevelaken
- Training op ...
- Wedstrijden op zaterdag
Seizoen 2026-2027
- Meiden C1 – 2e Klasse. Trainen op dinsdag 18:00-19:30 met Bart
- Meiden B1 – 2e Klasse. Trainen op dinsdag om 18:00-19:30 mer Jorick
- Meiden A1 – Hoofdklasse. Trainen op dinsdag en donderdag om 18:00-19:30 met Lars & Elise
Na Volley Stars stromen kinderen door naar de reguliere jeugdcompetitie van de Nevobo. Deze is verdeeld in C-, B- en A-jeugd, waarbij spelers stap voor stap verder groeien in techniek, tactiek en wedstrijdspel.
- C-jeugd (t/m 13 jaar) de eerste stap naar het officiële volleybal, met veel aandacht voor de basis, samenwerken en spelplezier.
- B-jeugd (t/m 15 jaar) het spel wordt sneller en uitdagender. Spelers ontwikkelen zich verder in techniek, tactiek en teamspel.
- A-jeugd (t/m 17 jaar) de laatste stap richting de senioren, waarbij het spel vrijwel gelijk is aan het seniorenvolleybal.
Binnen de jeugd zijn er in principe aparte jongens- en meisjesteams. Bij verenigingen met een kleinere jeugdafdeling is het echter heel normaal dat jongens en meisjes samen trainen en ook samen competitie spelen. Zo zorgen we ervoor dat ieder kind op zijn of haar eigen niveau voldoende kan volleyballen, zich optimaal kan ontwikkelen én vooral met plezier kan blijven sporten.





Wat er speelt bij surf
Een keertje meedraaien?Je bent altijd welkom om een keer te komen kijken of mee te trainen. Volleybal bij Surf draait om samen spelen en plezier hebben. Merk vanzelf of dit jou ook past.



